Viks atzīmē jubileju ar prozas krājumu

Latvijas rakstniekam Vikam šogad paliek 70 gadi. Atzīmējot šo jubileju, apgāds Zvaigzne ABC izdod prozas krājumu Bīstamvieta, kurā apkopoti vairāki stāsti un pasakas.

Rakstnieka īstais vārds ir Viktors Kalniņš un viņs arī pazīstams kā komponista Imanta Kalniņa brālis. Dzimis 1939. gada 1. aprīlī, Viks kopš 1974. gada profesionāli nodarbojas ar rakstniecību. Viņš ir Latvijas Rakstnieku savienības biedrs.

Kā rakstīts apgādas preses ziņojumā, krājumā Bīstamvieta, “Lasītāji kopā ar stāstu varoņiem varēs izstaigāt gan rakstnieka jaunības gadu vietas Grīziņkalna apkārtnē, gan iejusties stopētāja dialogos ar šoferīšiem maršrutā Dikļi–Rīga–Dikļi, gan kļūt līdzdalīgi, šķetinot vīrieša un sievietes attiecību samezglojumus.”

Viks ir vairāku dzeju, prozu, libretu, scenāriju un dziesmu tekstu autors. Darbojies arī ar bērnu literatūru un no angļu valodas tulkojis vairāku autoru darbus.

Vairāk par grāmatu uzzināsiet apgāda mājas lapā, www.zvaigzne.lv.

Description of image

Prozas krājums Bīstamvieta ir rakstnieka Vika jaunākais piedāvājums.

Andris Straumanis is a special correspondent for and a co-founder of Latvians Online. From 2000–2012 he was editor of the website.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *