Skolotāju kursi Rāmavas muižā 2012. gada jūlijā

Pasaules brīvo latviešu apvienība (PBLA) sadarbībā ar Latviešu valodas aģentūru (LVA) no 2012. gada 11. līdz 13. jūlijam rīkos skolotāju kursus Rāmavas muižā.

Kursi domāti skolotājiem, kas māca latviešu valodu un kultūru ārpus Latvijas. Skolotājiem iecerēts sanākt kopā trīs dienu garumā – iepazīties, klausīties lekcijas, piedalīties diskusijās un darba grupās, cerams, arī sadraudzēties un savstarpēji dalīties pieredzē.

Rāmavas muiža atrodas tikai 15 minūšu automašīnas brauciena attālumā no Vecrīgas, turp viegli aizkļūt arī ar sabiedrisko transportu.

Kursi būs bezmaksas, tomēr ceļa izdevumi braucienam uz Latviju kursu dalībniekiem jāsedz pašiem.

Kursu programma vēl tikai top. Precīzāka informācija tiks izziņota 2012. gada sākumā. Ja kādam ir ierosinājumi programmas veidošanai vai interese lasīt lekciju vai vadīt darba grupu, lūdzu, sazinieties ar Dainu Grosu: daina@gross.id.au

Gaidām skolotājus no visas pasaules kuplā skaitā! Mūsu kopējā darbā ir spēks, kas palīdzēs latviešu valodu uzturēt dzīvu ārpus Latvijas. Mūsu tauta nevar izdzīvot bez savas valodas, tāpēc kopsim latviešu valodu un mācīsim to saviem bērniem, lai kurā pasaules malā mēs atrastos!

Daina Gross is editor of Latvians Online. An Australian-Latvian she is also a migration researcher at the University of Latvia, PhD from the University of Sussex, formerly a member of the board of the World Federation of Free Latvians, author and translator/ editor/ proofreader from Latvian into English of an eclectic mix of publications of different genres.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *