Skolas.lv portāls sāk darbību

Internetā sācis darboties jauns Latvijas skolu portāls: www.skolas.lv. Mājas lapa izveidota projekta “Latvijas vispārizglītojošo skolu informatizācija” (2005-2008) ietvaros. Projekta galvenais uzdevums bija palīdzēt veidot Latvijas skolās mūsdienīgu mācību vidi, nodrošināt tās ar atbilstošu datortehniku un pieeju internetam, kā arī iespēju mācību procesā izmantot dažādus interaktīvus elementus un uzturēt vizuālas saites ar citām Latvijas skolām un izglītības sistēmā iesaistītām struktūrvienībām.

Jaunais skolu portāls piedāvā ziņas par izglītības aktualitātēm, izglītības iestādēm, valsts pārbaudes darbiem, konkursiem, brīvā laika iespējām skolēniem, un tā tālāk.

Ar laiku mājas lapas veidotāji plāno izveidot katrai skolai Latvijā atsevišķu mājas lapu. Šīs atsevišķās mājas lapas piedāvās informāciju par skolu un tajā piedāvātajām mācību programmām un atvieglos skolas un ģimeņu sadarbību, kā arī vecāku un skolēnu skolas izvēli, skolas gaitas uzsākot, mainot dzīvesvietu vai domājot, kur mācīties pēc 9. klases, jo visu aktuālo informāciju par skolām būs iespējams ērti iegūt vienuviet.

One thought on “Skolas.lv portāls sāk darbību

  1. Mums trimda vajag musu berniem APMACIBU nevis SKOLAS! Ne visi ir dienas brauciena ataluma no lielas ‘kolonijas’ kur ir skolas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *