“Saulīte” svin Ziemassvētkus

Nīderlandes – Latvijas biedrības skolas „Saulīte” Ziemassvētku svinēšana šoreiz iekrita Lūcijas dienā. Šajā saulainajā svētdienā bērni kopā ar vecākiem gāja uz tuvāko zvēriņu parku, pabarot un samīļot dažādus dzīvnieciņus. Turpat parkā pie eglītes dziedāja dziesmas un gāja rotaļās.

Pēc parka visi pulcējās skolas telpās, kur bērni iemēģināja savu iestudēto pasaku „Sarkangalvīte un vilks”, lai to godam varētu atrādīt Ziemassvētku vecītim. Jaunie aktieri, pat tie, kuri lomās iejutās pirmo reizi, bija vienkārši lieliski! Vecītim tik ļoti patika izrāde, ka visi saņēma dāvaniņas arī bez dzejolīšu skaitīšanas. Bērni, kuri tik un tā vēlējās parādīt Ziemassvētku vecītim, ko ir jaunu iemācījušies gada laikā, noskaitīja arī kādu pantiņu.

Vēlāk visi mielojās pie kopīgā svētku galda, kur katrs bija atnesis kaut ko gardu. Tikmēr Marts spēlēja saksofonu, lai radītu īpašu noskaņojumu un arī pats patrenētos spēlēt lielākai publikai.
Ziemassvētku nodarbībā kopā ar vecākiem piedalījās Līva, Marts, Pauls, Kevins, Ābe, Loreta, Lukass, Sebastians, Tristans, Anna, Eduards, Katrīna, Amina, Ralfs, Sofija, Pauls un Aleksandrs.

Kristīne Timma

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *