Rīgā notiks konference “Izglītība, kas vieno”

7. septembrī Rīgā, viesnīcā “Monika Centrum Hotels” notiks konference “Izglītība, kas vieno”.

Konferences mērķis ir uzsākt profesionāļu diskusiju par vienotas un dalītas izglītības sistēmas ietekmi uz sabiedrības saliedētību nacionālā valstī. To atbalsta LR Kultūras ministrija, Pasaules brīvo latviešu apvienība un Austrumeiropas politikas pētījumu centrs. Diskusija par izglītības lomu ir svarīga, ja vēlamies saglabāt Latviju kā vienotu neatkarīgu valsti un cerēt uz kopīgiem visas nācijas centieniem palikt Rietumeiropas telpā. Konferencē uzstāsies pārstāvji no dažādām zinātņu nozarēm, starp tiem LU profesore Dr. Ruta Ināra Kaņepāja, Austrumeiropas politikas pētījuma centra izpilddirektors Andis Kudors, komunikācijas eksperte Rita Našeniece, sociolingviste un LR Saeimas deputāte Dr. Vineta Poriņa, kā arī Berlīnes Brīvās Universitātes profesors Ulrihs Brukners un Stokholmas Universitātes emeritētā profesore Baiba Metuzāle-Kangere.

Konferenci tiešraidē varēs arī noskatīties Latvians Online portālā. Tā pēc Rīgas laika sāksies plkst. 10.00, beigsies plkst 15.30.

Daina Gross is editor of Latvians Online. An Australian-Latvian she is also a migration researcher at the University of Latvia, PhD from the University of Sussex, formerly a member of the board of the World Federation of Free Latvians, author and translator/ editor/ proofreader from Latvian into English of an eclectic mix of publications of different genres.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *