Pavasara notikumi latviešu bērniem Šveicē

Šveicē šī gada 24. aprīlī latviešu bērni Tičino svin Lieldienas. Nodarbība notiks Caslano pulksten 13.30-15.00 un to vadīs divi zaķi ar pedagoģisko izglītību, ziņo Cīrihes latviešu valodas un kultūras skolas “Auseklis” pārzine Ilze Schorderet. Pēc tam līdz 16.30 turpat Caslano bērni apmeklēs Šokolādes muzeju.

Aicināti piedalīties latviešu bērni no Šveices un Itālijas vecumā no 4-10 gadiem. Programmā būs Lieldienu pasaku lasīšana, olu ripināšana, olu meklēšana, rotaļas, šūpošanās un dažādi joki. Dalības maksa ir CHF 30 un līdzi jāņem viena krāsota ola. Vecākiem no 13.30-15.00 ir piedāvājums apmeklēt zvejniecības muzeju Caslano.

Pieteikumus lūdz sūtīt skolas pārzinei Schorderet, schorderet@inbox.lv.

Sestdien, 28. maijā, no plkst. 12.15-14.00 skolā notiks Atvērto durvju diena latviešu un divvalodīgiem (arī daudzvalodīgiem) bērniem vecumā no 2-14 gadiem. Skoliņa aicina ikkatru latviešu, krievu un daudzvalodīgu ģimeni, kas dzīvo Cīrihes apkaimē, apciemot skolu. Tur viesi gūs ieskatu par skolas darbību, kā arī saņems papildinformāciju par latviešu valodas apguves iespējām Šveicē un Latvijā. Bērniem būs iespēja spēlēt dažādas valodu spēles, kā arī iet rotaļās.

Pieteikumus lūdz sūtīt līdz 19. maijam uz skolas biroja adresi Mutschellenstrasse 37, CH-8002 Zürich, vai uz pārzines e-pastu, schorderet@inbox.lv.

Latviešu valodas un kultūras skola “Auseklis” Cīrihē atrodas Hull School, Falkenstrasse 28A. Sīkaku informāciju par skolu var iegūt interneta lapā latvia.yourworld.ch.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *