Latviešu skolu skolotāju tikšanās Rīgā pa svētkiem

Divas skolotājas, Ilze Schorderet no Šveices skolas “Auseklis Cīrihē un Zane Vanaga-Ockenga no Vācijas, izsūtījušas sekojošo ielūgum latviešu valodas skolotājiem diasporā:

Esiet sirsnīgi sveicināti visā plašajā pasaulē! Mums atkal ir iespēja tikties, lai diskutētu par aktuālām tēmām latviešu valodas mācīšanas procesā un tā organizēšanā diasporā. Šoreiz tikšanās notiks pavisam pašu skolotāju iniciatīvā, tāpēc ir iespēja izvēlēties mums lielākajai daļai piemērotu datumu. Tas varētu būt 2008. gada 29. vai 30. decembrī vai 2009. gada. 2. janvārī. Varam satikties LVAVA telpās Rīgā. Aptuvenais laiks: 10.00-12.00 vai 18.00-20.00. Katrs varētu līdzi ņemt arī groziņu un sāpju sarakstu, par ko vēl paralēli galvenajai tēmai “Latviešu valoda ārpus Latvijas valsts robežām” ir nepieciešamība un vēlme diskutēt.

Skolotāji, kuri vēlas piedalīties kopīgajā diskusijā vai vienkārši tikties ar tautiešiem Latvijā, Rīgā, lūdzu rakstiet ziņu: “Es vēlos pieteikties!” Tāpat arī rakstiet, lūdzu, kurš datums un laiks jums ir visizdevīgākais, kā arī kāda tēma šobrīd diasporā jums liekas visaktuālākā.

Rakstiet Ilzei Schorderet uz ilscho@vtxnet.ch. Par tālāko gaitu Jums ziņosim jau sākot ar š.g. 8. decembri. Uz drīzu tikšanos!

—Ilze Schorderet un “Auseklis” Cīrihē un Zane Vanaga-Ockenga Brēmenē

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *