Latviešu skolotāju seminārs Bradfordā, Anglijā februārī

2012. gada 25. un 26. februārī paredzēts Latviešu nacionālās padomes Lielbritānijā (LNPL) rīkots skolotāju seminars latviešu skolu skolotājiem Apvienotajā karalistē un Īrijā.

Šī būs pirmā reize, kad kopā sanāks skolotāji un skolu pārziņi no jaundibinātajām skolām Anglijā un Īrijā. Agrāk notikušas tikšanās, kur Īrijas latviešu skolām bijusi iespēja dalīties pieredzē, bet līdz šim tikšanās nav bijusi apvienota ar Anglijas skolām.

Tā kā Apvienotajā karalistē un Īrijā kopā jau ir 13 sestdienas vai svētdienas skolas – Anglijā – Bradfordā (Bradford), Lesterē (Leicester), Londonā, Mančesterā (Manchester), Mansfieldā (Mansfield), Pīterborovā (Peterborough), Sauthemptonā (Southampton) Svonsī (Swansea), Ziemeļīrijā – Ņūrī (Newry),  Īrijā –  Limerikā (Limerick), Korkā (Cork), un Dublinā (Dublin), un iecerēta jauna skola arī Sauthportā (Southport), Anglijā, tad šis solis ir loģisks –šo skolu skolotājus un pārziņus sapulcēt un pārrunāt kopīgos izaicinājumus un plānot kopīgus pasākumus.

Skolotāju seminars notiks Daugavas vanagu fonda Bradfordas nodaļas klubā, 5 Clifton Villas, BD8 7BY.

Programmā paredzēts katrai skolai īsumā pastāstīt par savu darbību – mērķiem, mācību programmām un sadarbību ar Latviju. Iecerēta arī ideju un mācību vielas apmaiņa, kā arī pārrunas par to, kā varētu efektīvi koordinēt šo skolu darbību. Seminārā arī piedalīsies Latvijas vēstniecības pārstāvji, kā arī Eiropas latviešu apvienības Izglītības vadītāja, Daina Grase.

Tuvāku informāciju par šo skolotāju semināru sniedz Māris Pūlis epasts: moggyp@aol.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *