9. jūnijs pēdējā reģistrēšanās diena 2. PLEIF forumam par pazeminātu maksu

Pēc mēneša, 10.jūlijā Rīgā, Latvijā norisināsies 2. Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums, kurā piedalīsies Latvijas izcelsmes biznesa līderi, uzņēmēji un dažādu nozaru speciālisti no Eiropas, ASV, Kanādas, Ķīnas un Austrālijas. Foruma mērķis ir Latvijas ekonomiskās izaugsmes veicināšanas nolūkā stiprināt sadarbību starp dažādās uzņēmējdarbības nozarēs strādājošiem profesionāļiem Latvijā un pasaulē, veicināt inovāciju, finanšu un zināšanu kapitāla piesaisti Latvijai, kā arī stiprināt Latvijas diasporas uzņēmēju sadarbību ar Latviju.

Foruma rīkotāji atgādina, ka pēdējā iespēja reģistrēties dalībai forumā par pazeminātu dalības maksu ir vēl šodien, 9.jūnijā. Lai saņemtu plašāku informāciju un reģistrētos dalībai forumā, dodieties uz saiti: www.ieguldilatvija.lv.

Latvijas diasporas mediju pārstāvji, kurus interesē dalība šajā forumā, aicināti atsūtīt ziņu uz e-pasta adresi: forums@ieguldilatvija.lv.

2. Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forumu rīko Pasaules Brīvo latviešu apvienība (PBLA) kopā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju. Bez rīkotājiem foruma plānošanā iesaistīta Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Republikas Ekonomikas ministrija, Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā, Latvijas Institūts, Rīgas Ekonomikas augstskola un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera.

Kontaktinformācija:

2. Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju foruma rīcības komanda

E-pasts: forums@ieguldilatvija.lv

Tālr. +371 29123329

Daina Gross is editor of Latvians Online. An Australian-Latvian she is also a migration researcher at the University of Latvia, PhD from the University of Sussex, formerly a member of the board of the World Federation of Free Latvians, author and translator/ editor/ proofreader from Latvian into English of an eclectic mix of publications of different genres.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *