Pirmoreiz notiks Jaunatnes Forums Londonā

Š.g. 13.jūnijā Londonā pirmo reizi norisināsies Jaunatnes Forums 2015 – latviešu jauniešu saiets, ko rīko latviešu organizāciju “LaLonda” un Jaunatnes Kompetences Centrs. Pasākumu atbalsta Latvijas vēstniecība Apvienotajā Karalistē.

Pasākumā aicināti pieteikties jaunieši vecumā no 16 līdz 30 gadiem, kuri par savu pašreizējo dzīvesvietu sauc Lielbritāniju. 

Pasākuma laika uzstāsies viesi no Latvijas – Oskars Jepsis (Jaunatnes Kompetences Centrs valdes priekšsēdētājs) un Sandra Svetiņa (domubiedru grupas latvieši Londonā “LaLonda” pārstāve). Toties no Lielbritānijas puses būs domubiedru grupas “LaLonda” dibinātājs Pēteris Baumanis. Foruma atklāšanā piedalīsies Latvijas vēstnieks Apvienotajā Karalistē Andris Teikmanis, kā arī “Daugavas Vanagu Fonds” pārstāvji.

Foruma mērķis ir radīt jaunu, pozitīvu un inovatīvu veidu, kā sadarboties savā starpā un rast karjeras un pieredzes izaugsmi brīvprātīgajā darba; turpināt komunikāciju un sadarbību ar Latvijas diasporas jauniešiem; apzināt jauniešu potenciālu un veicināt to iesaisti Latvijas ekonomikā, kultūrā, izglītībā, zinātnē; kā arī stiprināt jauniešu piederības sajūtu Latvijai.

Ja esi aktīvs, Tev ir viedoklis, vēlies gūt jaunu pieredzi un satikt domubiedrus, pievienojies mums 13. jūnijā plkst. 16:00, Latvijas vēstniecības Apvienotajā Karalistē telpās (adrese: 45 Nottingham Place, Londona, W1U 5LY).

Lai pieteiktos dalībai forumā, aizpildi anketu Foruma mājaslapā – labajā stūrī “reģistrācija”.

Ja Tev ir kādi jautājumi, raksti Sandrai Svētiņai: svetina.sandra@gmail.com.

Sandra Svētiņa ir domubiedru grupas latvieši Londonā “LaLonda” pārstāve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *