“BBC World Service” diskusija Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

Šī gada 9. martā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) aizvadīta Lielbritānijas raidorganizācijas “BBC World Service” un LNB rīkota diskusija “BBC World Questions: Europe and Latvia” (“BBC Pasaules jautājumi: Eiropa un Latvija”). Tās laikā klātesošajiem bija iespēja diskutēt ar Latvijas politikas un viedokļu pārstāvjiem par Latvijas lomu nākotnes Eiropā. Pasākumu apmeklēja ap 300 interesentu.

Paneļdiskusijā piedalījās Rīgas mērs Nils Ušakovs, Saeimas Ārlietu komisijas vadītājs Ojārs Ēriks Kalniņš, “Rail Baltica” projekta kopuzņēmuma valdes priekšsēdētāja Baiba Rubesa un Magnuss Kristiansons (Magnus Christiansson) – Zviedrijas drošības stratēģis, kurš specializējies NATO un Baltijas valstu aizsardzības jautājumos.

Pasākumu vadīja pazīstamais “BBC World Service” pārraižu vadītājs Džonatans Dimblebijs (Jonathan Dimbleby).

Pārraides ieraksts būs pieejams svētdien, 13. martā, pēc plkst. 16:00 “BBC World Questions” mājaslapā

“BBC World Questions” ir diskusiju un debašu raidījums angļu valodā, kura norisē tiek izmantoti tikai auditorijas uzdotie jautājumi.

Augusts Zilberts, Latvijas Nacionālās bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciālists

 

One thought on ““BBC World Service” diskusija Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

  1. Dikusijas vadītāji ļoti atraktīvi veica savu darbu.. Iespēju robežās dalībnieki(300.. no tiem kādi 25 ņēma aktīvu dalību))ieguva priekšstatu risināmo problēmu lokā.. Paldies BBC WORLD SERVICE! Un saksafonistes(4) bija apburošas.. Varēja jau ,,uzraut” kādu letiņu gabalu..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *