Prezidents: Apzināsimies savu vērtību, un mums viss izdosies!

Esiet sveicināti Vecgada vakarā!

Lai gadumija jums nes daudz prieka un smaidu! Lai šovakar daudz jauku brīžu! Lai daudz skaistu nākotnes sapņu un ieceru!

Pēc pāris minūtēm beigsies šī gadu tūkstoša pirmā desmitgade. Tā Latvijai bija dinamiska. Piedzīvojām būtiskus notikumus un pavērsienus. Daudz paveicām, īpaši pēdējos divos gados.

Tagad ar pārliecību par izdošanos varam raudzīties nākotnē. Nākamais gads mums visiem būs vieglāks un, esmu pārliecināts, arī veiksmīgāks.

Katrs nākamais gadu desmits nes līdzi jaunus uzdevumus. Tāpēc šobrīd, sagaidot Jauno gadu, atstāsim pagātnei to, kas traucē mums doties uz priekšu – pašapziņas trūkumu, neticību sev un apkārtējiem, nenovīdību un gaušanos. Paņemsim līdzi to, kas nepieciešams mērķu sasniegšanai – uzņēmību, mērķtiecību, pašcieņu un spēju sadarboties.

Mums ir tikai viens veiksmes ceļš – apņēmības pilniem strādāt tālāk un darīt visu, lai dzīve savā valstī kļūtu labāka un domas gaišākas.

Apzināsimies savu vērtību, un mums viss izdosies!

Daudzi Latvijas viesi apbrīno mūsu zemes skaistumu, cildina mūsu pilsētas un sajūsminās par mūsu cilvēkiem. Viņi priecājas par Latviju, tāpat kā par dzintaru, ko dāvinām citiem, bet ar ko retāk rotājamies paši. Dzintars, kas citiem šķiet unikāls, mums ir pierasta vērtība. Varbūt tāpat esam saraduši ar mūsu zemes skaistumu, mūsu tautas izcilību un to ne vienmēr paši pamanām?

Latvijas tautas saknes sniedzas gadu simtu dziļumā, un tās galotne aug aizvien augstāk, piedzimstot katram jaunam bērnam… Tāpēc mums aizvien no jauna jāceļ godā kuplas ģimenes un stipras dzimtas. Mūsu tautas nākotnes garantija ir mūsu bērni. Visi bērni. Gan tie, kas dzimuši Latvijā, gan tie, kas kādreiz atgriezīsies savu vecāku dzimtenē. Katrs Latvijas bērns ir mūsu tautas turpinājums. Viņiem visiem jābūt mūsu valsts pilsoņiem. Bērni kā mazi dzīpariņi sasien paaudzes un savij mūsos atbildības mezglus. Bērni ir mūsu mūžīgā vērtība! Kā dzintars.

Un tāpēc es novēlu mums visiem – lai nākošajā desmitgadē Latvija ir ar bērniem bagāta valsts!

Lai nākamajā gadā mūsu zemē daudz prieka! Lai daudz mīlestības ģimenēs! Lai starp mums visiem valda sirsnība! Lai mums ir stipra pašapziņa! Lai daudz gaišu domu un labu darbu!

Novēlu mums visiem laimīgu un veiksmīgu Jauno gadu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *